nábytek Archive

0

Komu se hodí mít pisoár doma?

Foto: img.sk.prg.cmestatic.com Pisoáry jsou stále populárnějším zařízením moderní koupelny a nesetkáváme je dnes jenom na veřejných záchodech. Čím dál více zákazníků si přeje je mít také u sebe doma. Pisoár (sanitec.cz) není v Čechách žádnou novinkou.

0

Stylová koupelna a elegantní klozet

Dostupné na českém trhu sanitární zařízení, například klozet (sanitec.cz) nebo bidet, jsou stále lepší kvality, a jejich design odpovídá světovým trendům.

0

Jak zacházet s koupelnou

Vlastní být je sen více než poloviny lidí. Každý touží po svým koutě, který by byl jenom jeho. Jenom nekaždý myslí taky na problémy jaké přinaší udržování takového místa. Na začátku by se ale mělo připravit na velké zařizování. A tady čeká překvapení: s koupelnou to tak snadné nebude.

0

Kam to všechno dát?

Když si někdo zařizuje byt tak určitě nejdřív se zamyslí nad koupelnou nebo kuchyní, možná bude pro něj důležitý i obývák, ale hlavně z důvodu televize, na police, poličky, skříně a skřínky se vzpomíná teprve na konci. Je to ale obrovská chyba.

0

Svět van

Zapomeňte na to, co o vanách říkají falešní módní proroci. Nepatří do minulosti ani do muzea. Na prahu třetího tisíciletí ohlašuje vanové příslušenství velký návrat do popředí. Dočasná vlna popularity na které se vezli sprchové kouty a vířivky je na ústupu.

0

Koupelna snů

Jsou lidé, kteří umí navrhovat byt, podívají se do prostoru a prostě už ví co a kde může stát, co se bude k čemu hodit atd. Je to ale asi menšina. Občas člověk potřebuje pomoc profesionála, protože nedůvěřuje sobě, není stoprocentně jistý svých nápadů, jenž možná jsou dobrý, ale nejsou skvělé, nejsou

0

Zrcadlo s osvětlením – a život se stává jasnější!

Jedním z hlavních bodů v koupelně, mimo koupací vany nebo sprchy, je zrcadlo s osvětlením. Pokud by mělo správně plnit svou funkci, musíme najít takové osvětlení našího zrcadla (sanitec.cz), aby se od něj světlo neodráželo, a naše postava a tvář byla plně viditelná.

0

Odolní sprchové kouty

Víte, jak se jmenuje nepřítel sprchových koutů číslo jedna. Všechny sprchové kouty jsou jeho hrozbě vystavené od svého prvního použití. Nezná překážky ani limity. Vše, co potřebuje, je pár kapek vody a kyslík. Je Achillovou patou každé koupelny a neobchází ani Vás. Chcete vědet víc. Čtete dál.