Wc kolo i pro lidi s nadváhou

Patříte do rozšiřujícího se společenského zastoupení lidí s nadváhou. I vy máte nějaký ten kilogram navíc. Ano, chcete s tím něco udělat, řešit to, ale právě teď na to není vhodná doba. Obáváte se proto změny toaletní mísy. Wc mísa z naší nabídky je konstruováno tak, že unese i Vás.Lidské obavy jsou často iracionální…

Lidské obavy jsou často iracionální. Jejich základy jsou zpochybňovány. Člověk se ve více než polovině případů bojí úplných malicherností. Více bojujeme s fiktivními démony, než se skutečnými protivníky. Pokud trpíte nadváhou a obáváte se, že nová wc mísa by Vás neunesla, je to nesmyslný strach. Wc kombi z naší nabídky je dimenzováno i pro ty najobéznejší jedince. Díky novým technologiím a modernějším výrobním postupům opouštějí výrobní linky takové produkty, které nejlépe reagují na potřeby společnosti. Producenti totiž už dávno zahrnuli rostoucí procento obézní populace do svých plánů výroby.

wc kombi

Foto: im9.cz

wc kombi

Foto: cms.siko.cz

Wc mísa pro všechny se navenek…

Wc mísa pro všechny se navenek v ničem neliší od kterékoliv jiné toaletní soupravy. Avšak pokud jde o jeho limity, wc kolo je uzpůsobeno unést váhu jedince vážícího až 250 kilogramů. Neomezujte se zbytečně. Naše wc kombi naplní potřeby každého – Vás nevyjímaje. Proto neváhejte a navštívte jedno z našich prodejných míst ještě dnes.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *