Svět van

Zapomeňte na to, co o vanách říkají falešní módní proroci. Nepatří do minulosti ani do muzea. Na prahu třetího tisíciletí ohlašuje vanové příslušenství velký návrat do popředí. Dočasná vlna popularity na které se vezli sprchové kouty a vířivky je na ústupu.


http://www.sanitec.cz/pl%C3%A1nov%C3%A1n%C3%AD-koupelen/

Foto: cms.tvujdum.cz

Oválné a rohové vany jsou opět“…

Oválné a rohové vany jsou opět“ in“. Všichni z Vás to důvěrně znají. Není snad nutné popisovat ten pocit totálního vyčerpání, když se člověk po náročném pracovním týdnu těší na den, respektive jedinou noc odpočinku. Tak krátký čas je nutné využít plnohodnotně. Z minima vytěžit maximum, jak se říká. Vzhledem k omezené možnosti průměrného jednotlivce, musíme při našich myšlenkách brát v úvahu limity možného.

vany

Foto: i.idnes.cz

Každý si totiž nemůže dovolit pravidelné dovolené u moře nebo na horách, návštěvy lázní či ozdravoven. Dopřát si odpočinek totiž stojí peníze. A peníze stojí námahu a čas. Situace, z níž se snažíte vybřednout není jednoduchá, ale určitě není neřešitelná. Stačí pouze jedno – investovat na správném místě. Naším úmyslem je proto nasměrovat Vaši pozornost tam, kde to v této souvislosti považujeme za klíčové. Řečeno jinými slovy, navštivte svou koupelnu a dobře se zamyslete.

Zvažte, zda-li není možné z ní vytěžit víc životodárného oddychu. Jen si představte, jak se Vaše tělo, vyčerpané po celodenní úmorné dřině, noří do vany plné horké vody a esenciálních olejů. Během hodiny-dvou je ta nejpalčivější únava pryč. Přehodnoťte Váš přístup k odpočinkovým aktivitám, dokud je čas. Zatímco tělo a mysl ještě dokážou.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *