Stylová koupelna a elegantní klozet

Dostupné na českém trhu sanitární zařízení, například klozet (sanitec.cz) nebo bidet, jsou stále lepší kvality, a jejich design odpovídá světovým trendům.Producenti nabízejí celé série keramiky, díky čemu…

Producenti nabízejí celé série keramiky, díky čemu všechna zařízení můžou být vyrobeny ve stejném stylu. Koupelna je důležitou místností v naší domácnosti a její vybavení je třeba si dobře promyslet a naplánovat. Široka nabídka je závratná a těžko se rozhodnout k koupi koupelnového zařízení. Doporučujeme jaký klozet bude nejvhodnější pro Vaší koupelnu. Před výběrem záchodové mísy je nutno pamatovat, že koupelna vybavená závěsnými zařízeními je snadnější v údržbě.

klozet

Foto: 4.bp.blogspot.com

Snadněji bude také sestavit terakotu…

Snadněji bude také sestavit terakotu nebo kachlíky. Kromě toho je závěsný klozet mnohem elegantnější než standardní modely a naše toaleta může získat luxusní zevnějšek. Nemůžeme zapomenout rovněž na výběr nádržky na splachování. Kdysi byly velmi populární nádrže na vysokou montáž, které byly závěšeny vysoko nad klozetem. Současně častěji se kupují modely s nízkou montáží, které se montují přímo nad záchodovou mísou. Popularitu získaly také v poslední době wc kombi.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *