Sprchové kouty pro oddych

Práce, stres, vyčerpání. Makáte tvrdě od svítání do západu slunce. Pracujete více než množství lidí z Vašeho okolí. Není to Vaše chyba. Nemáte na výběr. Pečené holuby nepadají z nebe každému na talíř. Potřebujete ale odpočinek. Naše oddychové sprchové kouty čekají jen na Vás. Lidské tělo vyžaduje odpočinek.Je to jednoduchá energetická rovnice…

Je to jednoduchá energetická rovnice. Vydaná energie musí být nahrazena přijatou energií. Pomyslná nádrž fyzických a duševních sil musí být doplňována, stejně jako je tomu při autech. Jinak se motor zadrhne a nic s ním už nepohne. Tvrdohlavá ignorace těchto základních potřeb vede k chronickým důsledkům, které Vám nepřejeme zažít. Proto je důležitá prevence. Odpočívejte, ve hře je Vaše zdraví. Slyšeli jste už o syndromu vyhoření. Končí tak lidé, kteří si naivně myslí, že rezervoár jejich fyzických, ale zejména psychických sil je bezedný. Avšak není.

sprchove kouty

Foto: www.hyperbydleni.cz

sprchove kouty

Foto: media.novinky.cz

Stejně jako žádný měšec nesype peníze…

Stejně jako žádný měšec nesype peníze donekonečna. Vyhořená hvězda zhasne a padne. Chcete tak skončit i vy. Ještě před důchodovým věkem. Nepodceňujte odpočinek. Potřebujete relaxační sprchové kouty. Tyto sprchové kouty jsou přesně tím, co Vám chybí. Sprchové kouty se stanou oázou odpočinku, na kterou se budete každý večer cestou z práce těšit.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *