Odolní sprchové kouty

Víte, jak se jmenuje nepřítel sprchových koutů číslo jedna. Všechny sprchové kouty jsou jeho hrozbě vystavené od svého prvního použití. Nezná překážky ani limity. Vše, co potřebuje, je pár kapek vody a kyslík. Je Achillovou patou každé koupelny a neobchází ani Vás. Chcete vědet víc. Čtete dál.


koupelny

Foto: media.novinky.cz

Každý produkt má svou Achillovku, své zranitelné…

Každý produkt má svou Achillovku, své zranitelné místo. Rozdíl je jen a jen v tom, že ty kvalitnější výrobky prozradí své slabosti později. Což nás ale v tuto chvíli trápit nemusí. Když je požár na střeše, je nutno hasit – a to bez ohledu, kdo je jejím výrobcem. Abychom se vrátili k úhlavnímu nepříteli koupelen. Sprchové kouty – bez rozdílu – straší zhoubné plísně. Ano, ty mazlavé shluky mikroorganismů a bakterií. Sprchové kouty se totiž většinou nacházejí v nevelkých prostorách s omezeným větráním. S tým se nedá se nic dělat. Koupelny nemohou mít rozlohu tělocvičny. Jak bychom v nich pak žili. Umístit sprchu ven, na zahradu, by mohlo být teoreticky řešením. Nepochybně by jej přivítalo pánské sousedstvo. Všechny sprchové kouty mají těžko dostupná místa, neboli Achillovy paty, chcete-li. Hovoříme o mezerách a koutcích, které zůstávají vždy mokré nebo alespoň vlhké.

koupelny

Foto: fotogalerie-koupelny.ic.cz

Nikdy pořádně neuschnou, a proto jsou rájem pro zhoubné mikroby. Ultramoderní sprchové kouty této pohromě ale nepodléhají. Díky přemýšlivým vývojářům byly tyto nedostatky odstraněny jednou provždy. Konstrukční změny a nové materiály eliminují odvěkého nepřítele a drží všechny plísně na distanc. Proto neváhejte, stavte se v jednom z našich prodejních míst a odvezte si domů sprchový kout, který Vás nezradí.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *