Moderní čtvrtkruhové sprchové kouty

Jsou problémy, které při sprchování zažíváte chronicky identické. Jsou pokaždé stejné. Povodeň, záplava, veliká voda. Nazvěme to jak chcete. Pokaždé po mytí zjistíte, že jste se snažili zbytečně. I tak si voda našla cestu na Vaši podlahu a bílou stěnu. Vy potřebujete moderné sprchové kouty. Některé problémy jsou téměř neviditelné.


čtvrtkruhové sprchové kouty

Foto: www.ravak.cz

Sbírají a koncentrují se dlouhodobě, aniž by…

Sbírají a koncentrují se dlouhodobě, aniž by jste to tušili. A pak, jednoho krásného netušeného dne, vyřítí se na Vás jako vlna tsunami. Tehdy už je zpravidla na všechny protiopatření pozdě. Mléko je už rozlité. O čem to mluvíme. Máme na mysli Vaše problémy při sprchování. Ať je snaha, kterou vynaložíte jakákoliv, vždy nechtěně osprchujete i část koupelny. Jak se s tím vypořádat. Naší nejlepší radou je, abyste si pořídili naše sprchové kouty. Nemusíte všechny, bude stačit jenom jeden. Naše interiérové doplnky jsou uzpůsobeny tak, aby předcházely přesně těm problémům, které trápí Vás a Vaši koupelnu.

koupelny

Foto: fotogalerie-koupelny.ic.cz

A když jednoho dne voda…

A když jednoho dne voda prosákne až o patro níže, budou tyto věci trápit i Vaši prozatím milou sousedku. A to Vám opravdu nepřejeme. Naše sprchové kouty tvoří spolehlivá konstrukce, která dokonale doléhá na všech místech. Můžete se bezstarostně otáčet na všechny světové strany a na Vaši podlahu nedopadne ani kapička.

koupelny

Foto: m.modernipanelak.cz

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *