Koupelny bezpečné i pro děti

Očekáváte vytoužený rodinný přírůstek. O několik měsíců se Vám narodí děťátko, malý člověk – Vaše věrná kopie. Jste na novou životní etapu připraven stoprocentně. Zajistili jste v domě všechna nebezpečná místa a předměty. A nezapomněli jste při tom na prostory Vaší koupelny.Víte kolik rizik ukrývá…

Víte kolik rizik ukrývá. Prostory každé koupelny jsou pro malé dítě úchvatným místem, kde dokáže strávit celé hodiny. Zapnutá pračka je úchvatným představením. Každý lesklý předmět se nabízí a tlačí do pozornosti. Nedočkavé a všetečné ručičky touží prozkoumat každou výzvu. Ne vždy je to ale bezpečné. Většina lidí totiž prakticky uskladňuje čistící prostředky a podobnou chemii vždy na dosah ruky. V případě koupelny to bývá skříňka pod umyvadlem. V takovém případě stačí Vaší ratolesti už jen otevřít krám, obsloužit se, a oheň je na střeše.

Mluvíme totiž chemii, která je vysoce…

koupelny

Foto: fotogalerie-koupelny.ic.cz

Mluvíme totiž chemii, která je vysoce dráždivá a jedovatá. V případě styku s kůží či užití může vést až k tragickým následkům. Vyvarovat se podobných černých scénářů není nic složité. Nebezpečné substance patří mimo dosah dětských rukou, ideálně na vysoce položené místo – do skříňky nebo poličky. I koupelny musí být přece bezpečné pro všechny návštěvníky, bez ohledu na jejich věk.

plánovač koupelen

Foto: www.duscholux.com

plánovač koupelen

Foto: media.novinky.cz

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *