Konfigurace relaxačního příslušenstva

Zamýšleli jste se už nad tím, jak ze své koupelny vytvořit oázu, na kterou se budete každý večer cestou z práce těšit. Oáza klidu a oddechu. Nejen tělo totiž potřebuje odpočinek. Mysl je stejně tak důležitá, ale mnohem náročnější. Nabízíme Vám relaxační příslušenství do koupelny podle Vašich potřeb.


umyvadlo

Foto: labaj.net

Není koupelna jako koupelna…

umyvadlo

Foto: partner.kolo.com.pl

Není koupelna jako koupelna. Kdo za koupelnou vidí pouze vanu, umyvadlo a toaletu, je vskutku praktickým minimalistou. Ale jsou i lidé, pro které je koupelna synonymem relaxu a klidu. Právě pro druhou skupinu spotřebitelů je určeno naše relaxační příslušenství. O co konkrétně jde. Začněme vanou či sprchovým koutem. Jejich primární účel – tělesná hygiena – je každému zřejmý. Pokud však pracujete dvanáct hodin denně ve vysokém psychickém vypětí, máme za to, že Vaše večerní sprcha či koupel netrvá třicet vteřin.

Proces denní očisty tak nabývá nový rozměr. Už ne pouze výlučně tělesný, ale i psychický. Odborníci to nazývají psychohygienou, i když doslovný výklad by byl zavádějící.

Tělo i duch potřebují odpočinek, ale každý…

Tělo i duch potřebují odpočinek, ale každý jiný. Pokud máte rádi masáže, nemusíte každý den sedět v čekárně masážního salonu. Naše příslušenství Vám poslouží stejně dobře. Slyšeli jste už o masážních vodních tryskách. Je to příslušenství, které se dá nainstalovat jak do van, tak i sprchových koutů ve formě panelů.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *