Komu se hodí mít pisoár doma?

pisoár

Foto: img.sk.prg.cmestatic.com

Pisoáry jsou stále populárnějším zařízením moderní koupelny a nesetkáváme je dnes jenom na veřejných záchodech. Čím dál více zákazníků si přeje je mít také u sebe doma. Pisoár (sanitec.cz) není v Čechách žádnou novinkou.Ještě na počátku devatenástého století se magistrát…

pisoár

Foto: www.kupelne-shop.sk

Ještě na počátku devatenástého století se magistrát rozhodl, že na každé dva tisíce mužů by mělo připadat jedno stání ve veřejných toaletách. Pisoár je nejvhodnější pro domácnosti, kde bydlí několik mužů anebo kde se mužští hosté neobjevují jenom zřídka. Pisoáry usnadňuje totiž nesmírně uklízení záchodu a hostinské koupelny. Díky tomuto druhu sanitárního zařízení vyhneme se rovněž obyčejným rodinným hádkám o nezvedání klozetového prkénka. Kromě toho mnoho moderních modelů pisoárů šetří vodu a omezuje množství odpadní vody. Možná víte, že u klozetu dokonce i s úsporném splachvání potřebujeme tři litry vody, pisoáru postačí jenom jeden až dva litry.

Máme na výběr modely buď s…

pisoár

Foto: media.novinky.cz

Máme na výběr modely buď s mechanickém nebo s elektronickém splachování, které se řírí fotobuňkou anebo čidlem. Pisoár se obvykle vyrábí z keramiky či z nerezavějícího ocelu. Producenti sanitárních zařízení nabizejí pisoáry, které spojují často vysokou funkcionálnost se zajímavým designem.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *