Když vybíráme vanu

Nejtěžší rozhodnutí týkající se vybavování bytu jsou ta spojená s koupelnou. A nejtěžší rozhodnutí týkající se vybavování koupelny jsou ta spojená se srovnáním vany se sprchou. Je to bezpochyby decize, pro kterou potřebujeme mnoho času a nikdy ho není dost. Jak je vůbec možné dobrovolně rezignovat na kteroukoli z těchto věcí.Gallery

vanove zasteny

Foto: www.mbkeramika.cz

vanove zasteny

Foto: media.novinky.cz

vanove zasteny

Foto: www.eshop-sanita.cz

Každá z nich má výhody a vady, plusy a minusy, pro každou najdeme něco co ji odlišuje od druhé. Pokud ale nevlastníme obrovskou koupelnu tak bychom měli vybrat jenom jednu z nich. Příznivci vany mluví o relaxačních koupelech a oponenti kladou důraz na příliš dlouhé ležení ve špinavé vodě. Navzdory tomu popravdě řečeno tento svého druhu žebříček mnohem častěji vyhrává vlastně vana. Problém je ale kterou vanu koupit.

Výrobce nás lákají novými modely…

Výrobce nás lákají novými modely a zvolit si ten nejlepší není snadný úkol. Nejzajímavější je dneska nabídka asymetrických van. Překvapují svými tvary a designem, vypadají velice originálně a módně. Takové vany změní vzhled každé koupelny, přidá jí eleganci. Je to zároveň dobrý způsob, aby ušetřit trošku místa. Jakoukoli vanu vybereme potřebujeme pro ni ještě vanovou zástěnu, jež zabrání potopě.

I ony mají různý design, mohou být skládací nebo pevné, můžou osvěžít koupelnu a stát se dalším moderním prvkem. Jsou taky praktické, protože nevymáhají speciální péče, jsou snadno čistitelné a opravdu užitečné když nechceme každý den zápasit s mokrou podlahou. A bez zástěny se tomu nevyhneme. Mělo by se pamatovat, že k vaně patří i zástěna. Také k té asymetrické.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *