Kam to všechno dát?

Když si někdo zařizuje byt tak určitě nejdřív se zamyslí nad koupelnou nebo kuchyní, možná bude pro něj důležitý i obývák, ale hlavně z důvodu televize, na police, poličky, skříně a skřínky se vzpomíná teprve na konci. Je to ale obrovská chyba.


nábytek

Foto: img.ceskyinternet.cz

Největší radost z vybavování bytu lze mít…

Největší radost z vybavování bytu lze mít přesně z vybírání tohoto nábytku. Nejen, že se všude hodí, že by se mělo koupit různé druhy, protože každý prostor jiný druh potřebuje, ale taky a přede vším pro velké množství tvarů, barev, velikostí, stylů atd. Každý si najde něco pro sebe a to ve většině případů bude mu se líbit tolik věcí, že pak se bude muset s něčím rozloučit, v jiném případě by rychle zbankrotoval. Není ale divu, že by jeden chtěl najednou vlastnit deset skříňí, dvacet poliček a ještě by k tomu rád přidal i sedm policí. Kde by pak to ale dál.

Vybírat je možné poličky a…

Vybírat je možné poličky a police závěsné, nástěnné, uzavřené, otevřené, rohové, dekorativní. Prostě ráj. Takový doplňek by neměl chybět v žádné domácnosti. Výhodou je i snadná montáž, což dovolí se obejít bez pomocí montéra a kromě toho ještě stála možnost libovolné změny místa takové poličky. Stačí dát police z ložnice do obýváku a obnoví to trošku vhled.

nábytek

Foto: nabytek-kresla-stoly.info

Jejich hlavní cíl je zřejmě praktický: aby byl doma pořádek, tak někam by se mělo všechny věcí odkládat, klidně ale poslouží i jako dekorace. Některé poličky jsou opravdu velice krásné, vypadají jak kus umění. Určitě v obchodě, jenž navrhuje pěkný nábytek, není tak těžké se zbláznit radostí, ale nikdo to přece nebrání.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *