Dvojitá funkcionálnost – vanové zástěny

Díky vanovým zástěnám nemusíme se už rozhodovat mezi vanou a sprchovým koutem. Bez ohledu na velikost našich koupelen můžeme si dovolit tak dlouhou aromatickou koupel ve vaně, jak rychlé osvěžující sprchování. Vanové zástěny jsou praktickým a estetickým řešením. Vanové zástěny charakterizuje dvojitá funkcionálnost.Je to pohodlný a praktický…

Je to pohodlný a praktický způsob jak zařídit nevelkou koupelnu vanou, abychom nemuseli rezignovat na možnost rychlého sprchování. Vanové zástěny nevyžadují dodatečný prostor a efektivně používají prostor naší koupelny. Lze je namontovat na většině modelů van, které se prodávají na české území. Nejlepří budou samozřejmě vany s co nejplošším dnem. V případě montáže vanové zástěny není třeba renovovat koupelnu a často tohle můžeme udělat sami. Současně je dostupná bohatá tržní nabídka, protože tento druh sanitárního zařízení se stává stále populárnější.


Máme na výběr jednodílné nebo několikadílné, posuvné,…

vanove zasteny

Foto: www.mbkeramika.cz

Máme na výběr jednodílné nebo několikadílné, posuvné, kyvadlové anebo skládací modely. Vanové zástěny se vyrábějí hlavně z bezpečného tvrzeného skla nebo polyesteru. Můžou být průsvitné, matové, kouřové anebo barevné a být hezkou ozdobou vaší koupelny. Pamatujme však, že musejí být především funkční, a proto je třeba obracet pozornost rovněž na dobré těsnění.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *