Bezpečnostní skříňky pod umyvadlo

Nevíte se dočkat vytouženého rodinného přírůstku. Měsíce snažení, roky spoření a tuny očekávání. Před Vámi je období vrchovatě naplněné přípravami a plány. O devět měsíců už budete tři – on, ona a taky ono. Nezanedbejte prevenci nežádoucího úrazu. Doporučujeme bezpečnostní skříňky pod umyvadlo (sanitec.cz).Dítě je neúnavným strojem…

Dítě je neúnavným strojem. Šestnáct hodin denně v je nepřetržitém pohybu. Nedočkavé a nevyčerpatelně zvědavé. Ratolest lezoucí po čtyřech ale nemusí být pouze objektem radosti rodičů a návštěv. Neukojitelná všetečnosť každého dítěte je současně i zdrojem množství rizik. Třeba si uvědomit, že malého člověka fascinuje každá alespoň minimální podezřelá drobnost. Lesklé nástroje, pestrobarevné nálepky a křiklavé barvy. Ostré blyštící se hrany a lákavé etikety. To vše tvoří příslušenství, které může Vaší ratolesti přivodit nebezpečné zranění. Ještě větší nebezpečí tvoří čistící prostředky a ošetrovadlá. Chemie všeho druhu je v tomto případě Vaším největším nepřítelem. Myslete na to v předstihu a odložte všechny tyto rizikové předměty na bezpečné místo.

umyvadlo

Foto: media.novinky.cz

umyvadlo

Foto: labaj.net

Ideální jsou bezpečnostní skříňky pod umyvadlo…

umyvadlo

Foto: labaj.net

Ideální jsou bezpečnostní skříňky pod umyvadlo. Skříňky pod umyvadlo udrží všechna rizika na distanc od Vašeho dítěte. Neváhejte a zakupte si naše skříňky ještě dnes. Ponuka platí až do vyprodání zásob!.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *