Bezpečné moderní koupelny

Co je to moderní koupelna. Ano, člověk si může otevřít interiérový katalog, nalistovat část s názvem“ moderní koupelny (sanitec.cz)“, ale pokud jde o obsah tohoto pojmu, nezzmoudří ani za mák.


plánovač koupelen

Foto: www.central7.cz

Co se za ním ukrývá a…

Co se za ním ukrývá a jaký je jeho smysl, účel. Vysvětlení je několik. Jedním z nich je i kategorie bezpečnosti rodiny. Při bezpečnosti rodiny nemyslíme na ochranu před lupiči, zloději, výtržníky a tak podobně. Míříme kamsi jinam, na těch později narozených. Pokud máte malé dítě nebo Vám již odrostly, jistě si dobře vzpomínáte na časy, kdy jste nedělali nic jiného, jenom strachy čekali zda se Vaší ratolesti nepřihodí nějaká nešťastná náhoda. Je to přirozené.

koupelny

Foto: 1.bp.blogspot.com

Neúnavná ratolest s bezednou zvědavostí natahuje své ručky po všem, co jí alespoň minimálně zaujme. Stačí jen trochu lesku, vůně či křiklavé barvy. A právě koupelna je v tomto ohledu přímo Eldorádem. Je přirozené, že hospodyňky uchovávají chemické prostředky na čištění někde, kde jsou vždy po ruce. Například ve skříňce pod umyvadlem. Stejně tak je normální, že malé dítě otevře každé dveře, na které dosáhne.

plánovač koupelen

Foto: www.ceskykutil.cz

A pak může nastat opravdový problém, pokud ne přímo tragédie. Moderně koupelny se právě tímto scénářem snaží vyhnout. Prostor pro odkládání chemikálií mají moderně koupelny vyhrazen vysoko, mimo dosah dětských rukou – na poličce nebo nástěnné skříňce. Plánovač koupelen myslí i za Vás.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *